четверг, 18 октября 2018 г.

Педагогічна практика. День тридцять другий (18.10.18)

Сьогодні на геометрії учнів очікувала самостійна робота, яка містила 7 завдань та була рівнево дифкркнційована, оскільки тема складна, то Олена Олександрівна вирішила обрати таке завдання першим, з яким впорались би чи не усі учні, проте останні завдання було творчим і потребувало додаткових міркувань. Вважаю, що це доволі правильно робити хоча б одне легке завдання, бо хоч клас і профільний, але все ж діти вчаться на різному рівні, і щоб не вбивати в дитині впевненість у своїх силах та інтерес до предмету, необхідно включати завдання низького рівня. Я не мала змогу перевірити самостійні, оскільки вчитель захотіла сама побачити слабкі та сильні моменти кожного з учнів, щоб знати, на що звертати увагу і кого викликати до дошки. 

Потім я провела годину спілкування з учнями 11-Б на тему "Чи знаєш ти свої здібності?", метою якої було формування і розвиток в учнів позитивної «Я-концепції», здатності до реальної оцінки своїх можливостей, самооцінки;  допомогти учням усвідомити свої здібності, прагнути досягти своєї мети, проекту­вати своє майбутнє; допомогти учням у виборі про­фесії, орієнтуватися в об'ємі інформації. Ми з'ясували з учнями, що обираючи професію, потрібно врахувати все: і свої власні бажання, і здібності, і не забувати, що  прийдеться жити в ринкових умовах, тобто в умовах конкуренції.

Далі я поглибилася у інтерпретацію результатів соціометричного дослідження за формальним критерієм. Я побачила що всі учні взаємодіють один з одним, але деякі, виявляється, роблять це не з бажання спілкуватись, не тому що зацікавлені, а тому що так склались обставини і у подальшому житті їм не потрібні такі зв'язки. Хоч кожен член класу з повагою відноситься до своїх однокласників. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий